A+ R A-
Gradska Liga 2019/20. Prva gradska liga
Print
1.KOLO 17-08-2019 17:30 Makrešane 2 : 0 Globoder
  17-08-2019 17:30 G.Stepoš 2 : 1 Parunovac
  17-08-2019 17:30 Bukovica 0 : 2 Naupare
  18-08-2019 11:00 Modrica 0 : 1 Gaglovo
  18-08-2019 17:30 Rasina 4 : 2 Čarapan
  18-08-2019 17:30 Kapidžija 1 : 1 Polet Š.
  18-08-2019 17:30 Mudrakovac 5 : 2 Borac
  18-08-2019 17:30 Zdravinje 3 : 6 Konjuh

2.KOLO 24-08-2019 16:30 Bukovica 3 : 2 Makrešane
  25-08-2019 11:00 Čarapan 0 : 4 Modrica
  25-08-2019 11:00 Konjuh 6 : 1 Rasina
  25-08-2019 11:00 Polet Š. 5 : 2 Zdravinje
  25-08-2019 16:30 Mudrakovac 2 : 3 G.Stepoš
  25-08-2019 16:30 Globoder 5 : 0 Borac
  25-08-2019 16:30 Naupare 5 : 2 Gaglovo
  25-08-2019 16:30 Parunovac 2 : 1 Kapidžija

3.KOLO 31-08-2019 16:30 Borac 2 : 5 Bukovica
  31-08-2019 16:30 G.Stepoš 4 : 0 Globoder
  31-08-2019 16:30 Gaglovo 6 : 0 Čarapan
  31-08-2019 16:30 Makrešane 0 : 1 Naupare
  01-09-2019 11:00 Modrica 4 : 2 Konjuh
  01-09-2019 16:30 Rasina 1 : 0 Polet Š.
  01-09-2019 16:30 Kapidžija 1 : 2 Mudrakovac
  01-09-2019 16:30 Zdravinje 4 : 2 Parunovac

4.KOLO 07-09-2019 16:00 Makrešane 8 : 2 Borac
  08-09-2019 11:00 Konjuh 4 : 2 Gaglovo
  08-09-2019 11:00 Polet Š. 0 : 1 Modrica
  08-09-2019 11:00 Bukovica 1 : 3 G.Stepoš
  08-09-2019 16:00 Globoder 1 : 3 Kapidžija
  08-09-2019 16:00 Parunovac 2 : 0 Rasina
  08-09-2019 16:00 Mudrakovac 5 : 2 Zdravinje
  08-09-2019 16:00 Naupare 7 : 3 Čarapan

5.KOLO 14-09-2019 16:00 Gaglovo 2 : 1 Polet Š.
  14-09-2019 16:00 G.Stepoš 2 : 1 Makrešane
  15-09-2019 11:00 Čarapan 1 : 10 Konjuh
  15-09-2019 11:00 Modrica 0 : 0 Parunovac
  15-09-2019 16:00 Kapidžija 2 : 7 Bukovica
  15-09-2019 16:00 Zdravinje 3 : 2 Globoder
  15-09-2019 16:00 Rasina 1 : 5 Mudrakovac
  15-09-2019 16:00 Naupare 8 : 1 Borac

6.KOLO 21-09-2019 15:30 Makrešane 3 : 0 Kapidžija
  21-09-2019 15:30 Bukovica 2 : 2 Zdravinje
  22-09-2019 11:00 Polet Š. 8 : 1 Čarapan
  22-09-2019 15:30 Parunovac 2 : 0 Gaglovo
  22-09-2019 15:30 Mudrakovac 1 : 1 Modrica
  22-09-2019 15:30 Borac 0 : 3 G.Stepoš
  22-09-2019 15:30 Naupare 4 : 0 Konjuh
  22-09-2019 15:30 Globoder 0 : 3 Rasina

7.KOLO 28-09-2019 15:30 G.Stepoš - : - Naupare
  28-09-2019 15:30 Gaglovo 1 : 1 Mudrakovac
  29-09-2019 11:00 Čarapan 0 : 5 Parunovac
  29-09-2019 11:00 Konjuh 3 : 3 Polet Š.
  29-09-2019 11:00 Modrica 5 : 0 Globoder
  29-09-2019 15:30 Zdravinje 4 : 0 Makrešane
  29-09-2019 15:30 Rasina 6 : 5 Bukovica
  29-09-2019 15:30 Kapidžija 3 : 0 Borac

8.KOLO 05-10-2019 15:00 G.Stepoš 4 : 0 Kapidžija
  05-10-2019 15:00 Bukovica 1 : 0 Modrica
  05-10-2019 15:00 Makrešane 5 : 2 Rasina
  06-10-2019 12:00 Borac 4 : 4 Zdravinje
  06-10-2019 15:00 Mudrakovac 6 : 0 Čarapan
  06-10-2019 15:00 Globoder 0 : 0 Gaglovo
  06-10-2019 15:00 Naupare 2 : 1 Polet Š.
  06-10-2019 15:00 Parunovac 5 : 0 Konjuh

9.KOLO 12-10-2019 15:00 Gaglovo 1 : 2 Bukovica
  13-10-2019 11:00 Konjuh 7 : 0 Mudrakovac
  13-10-2019 11:00 Modrica 1 : 3 Makrešane
  13-10-2019 11:00 Polet Š. 1 : 2 Parunovac
  13-10-2019 11:00 Čarapan 1 : 4 Globoder
  13-10-2019 15:00 Rasina 5 : 1 Borac
  13-10-2019 15:00 Kapidžija 3 : 2 Naupare
  13-10-2019 15:00 Zdravinje 0 : 3 G.Stepoš

10.KOLO 19-10-2019 15:00 Borac - : - Modrica
  19-10-2019 15:00 G.Stepoš - : - Rasina
  19-10-2019 15:00 Bukovica - : - Čarapan
  19-10-2019 15:00 Makrešane - : - Gaglovo
  20-10-2019 15:00 Globoder - : - Konjuh
  20-10-2019 15:00 Kapidžija - : - Zdravinje
  20-10-2019 15:00 Naupare - : - Parunovac
  20-10-2019 15:00 Mudrakovac - : - Polet Š.

11.KOLO 26-10-2019 14:00 Gaglovo - : - Borac
  27-10-2019 11:00 Polet Š. - : - Globoder
  27-10-2019 11:00 Modrica - : - G.Stepoš
  27-10-2019 11:00 Čarapan - : - Makrešane
  27-10-2019 11:00 Konjuh - : - Bukovica
  27-10-2019 14:00 Parunovac - : - Mudrakovac
  27-10-2019 14:00 Zdravinje - : - Naupare
  27-10-2019 14:00 Rasina - : - Kapidžija

12.KOLO 02-11-2019 13:30 Bukovica - : - Polet Š.
  02-11-2019 13:30 Makrešane - : - Konjuh
  02-11-2019 13:30 Borac - : - Čarapan
  02-11-2019 13:30 G.Stepoš - : - Gaglovo
  03-11-2019 13:30 Zdravinje - : - Rasina
  03-11-2019 13:30 Kapidžija - : - Modrica
  03-11-2019 13:30 Naupare - : - Mudrakovac
  03-11-2019 13:30 Globoder - : - Parunovac

13.KOLO 09-11-2019 13:30 Gaglovo - : - Kapidžija
  10-11-2019 11:00 Čarapan - : - G.Stepoš
  10-11-2019 11:00 Konjuh - : - Borac
  10-11-2019 11:00 Modrica - : - Zdravinje
  10-11-2019 11:00 Polet Š. - : - Makrešane
  10-11-2019 13:30 Parunovac - : - Bukovica
  10-11-2019 13:30 Mudrakovac - : - Globoder
  10-11-2019 13:30 Rasina - : - Naupare

14.KOLO 16-11-2019 13:00 Makrešane - : - Parunovac
  16-11-2019 13:00 Borac - : - Polet Š.
  16-11-2019 13:00 G.Stepoš - : - Konjuh
  16-11-2019 13:00 Bukovica - : - Mudrakovac
  17-11-2019 13:00 Zdravinje - : - Gaglovo
  17-11-2019 13:00 Rasina - : - Modrica
  17-11-2019 13:00 Naupare - : - Globoder
  17-11-2019 13:00 Kapidžija - : - Čarapan

15.KOLO 23-11-2019 13:00 Gaglovo - : - Rasina
  24-11-2019 11:00 Čarapan - : - Zdravinje
  24-11-2019 11:00 Konjuh - : - Kapidžija
  24-11-2019 11:00 Modrica - : - Naupare
  24-11-2019 11:00 Polet Š. - : - G.Stepoš
  24-11-2019 13:00 Mudrakovac - : - Makrešane
  24-11-2019 13:00 Globoder - : - Bukovica
  24-11-2019 13:00 Parunovac - : - Borac

Obaveštenje za klubove

Mole se predstavnici klubova da pomognu u završetku novog sajta Fudbalskog saveza grada Kruševca.

Kako bi kompletirali novi web sajt molim vas da kancelariji saveza dostavite na CD-u (ili na email adresu saveza fsok @ ptt.rs) kompletne podatke o klubu, amblem fudbalskog kluba, par fotografija i, poželjno je, fotografije svakog igrača sklikane u klubskom dresu.

Ukoliko neko želi samostalno da uredjuje podatke o svom klubu molim vas da mi se obratite takodje emailom ili kontaktirate sekretara Fudbalskog saveza grada Kruševca.

Unapred hvala.

Urednik sajta, Mladen Nikolić